Nasze projekty

Fundacja "SMART CZĘSTOCHOWA"

Szanowni Przedsiębiorcy i kandydaci na przedsiębiorców!

Zapraszamy na szkolenie „Smart Lider 1”. Do tej pory niemal wszyscy – 93% przeszkolonych przez nas w ciągu ostatniego roku uczestników, głównie właścicieli firm, w tym zatrudniających po kilkadziesiąt osób, w odpowiedzi na anonimową ankietę oceniło organizowane szkolenie jako „bardzo przydatne”.

Po naszym kilkugodzinnym szkoleniu Twoje podejście do wielu kwestii zmieni się a Twój biznes rozkwitnie w niezwykły sposób. Szkolenie „Smart Lider 1” składa się z następujących bloków tematycznych (3x45min.):

1) 17.00-17.45 Filozofia życia i działania przedsiębiorcy. Na podstawie badań tysięcy przedsiębiorców, którzy osiągnęli największe sukcesy w USA został stworzony zestaw elementów, które w przypadku tych przedsiębiorców się powtarzały. To nie magia. Wystarczy rozwijać te elementy we własnym życiu i działaniu, a sukces w biznesie nastąpi automatycznie! Przekazywane treści oparte są o książki najlepszych doradców biznesu w USA, którzy gromadzili swoją wiedzę na przestrzeni ostatnich dekad. (prowadzący: dr hab. Konrad Głębocki)

2) 17.50-18.35 Zarządzanie czasem. Czas stanowi Twój najważniejszy zasób. Ogromne znaczenie ma to jak wykorzystujesz swój czas. Ludzie, którzy osiągnęli największe sukcesy w biznesie perfekcyjnie zarządzają swoim czasem. Wstępem do zarządzania czasem jest poprawne planowanie, które jest jedną z najważniejszych umiejętności. Poznaj cały proces efektywnego zarządzania czasem swoim i Twoich pracowników (prowadzący: dr hab. Konrad Głębocki).

3) 18.40-19.25 Wprowadzenie do praktycznych aspektów prawnych. Jest kilka obszarów prawnych na które szczególnie musisz uważać prowadząc swój biznes. Ta część składa się z 25 minutowego wprowadzenia oraz 20 minut przeznaczonych na zadawanie pytań w kwestiach prawnych, które dotyczą Twojego biznesu oraz na odpowiedzi (prowadzący: mec. Jacek Kołodziejczyk).

Kiedy i gdzie: Szkolenia odbywają się w każdy czwartek w godz. 17.00.-19.30. w siedzibie fundacji „Smart Częstochowa”, ul. Dąbrowskiego 40 lok.3, vis a vis ZUS.

Zgłoszenie: prześlij maila na adres biznes.szkolenia@smartczestochowa.pl podając imię i nazwisko uczestnika/uczestników, datę szkolenia (jeden z czwartków) oraz kontaktowy numer telefonu.

Opłata: za udział w szkoleniu opłata wynosi 200 zł (przy wpłacie gotówkowej na miejscu przed rozpoczęciem szkolenia). W przypadku dokonania opłaty przelewem (tak aby była widoczna na koncie fundacji najpóźniej w dniu szkolenia) stosujemy rabat 25%, zatem opłata dokonana przelewem wynosi 150zł. W przypadku przelewu, wpłaty należy dokonać na konto fundacji „Smart Częstochowa”: PKO BP 70 1020 1664 0000 3102 0659 1558 , w tytule należy wpisać: Smart Lider 1 oraz datę szkolenia.

Certyfikat: każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Zapewniamy dodatkowo: wyśmienitą atmosferę, napoje, owoce, ciastka.